Urządzając mieszkania, zastanawiamy się nad odpowiednim oświetleniem – na pewno musi być ono zgodne z pozostałymi elementami wystroju – dzięki temu powstanie spójne i eleganckie wnętrze. Jak jeszcze dopasować oświetlenie do swoich potrzeb i preferencji?

Lampy metalowe, szklane i kryształy na sufit

Lampy sufitowe to najprostszy sposób na oświetlenie centralnych miejsc w każdym wnętrzu. Umieszcza się je na środku sufitu i w zależności od potrzeb mogą składać się z jednego lub nawet kilku kloszów. Do wnętrz urządzonych w duchu nowoczesnym Toolight producent proponuje między innymi efektowne, ale minimalistyczne lampy wiszące, które intrygują przede wszystkim kształtem. Są one wykonane z metalu, a skromność w dodatkach sprawia, że są one także bardzo eleganckie.

Oświetlenie do pokoju

Zjawiskowa Toolight lampa wykonana z kryształów to natomiast idealna propozycja do klasycznych wnętrz, a także tych, które urządzone są w stylu glamour. Kryształy mogą mieć bardzo różne kształty, a także ich ilość jest kwestią całkowicie indywidualną i zależną od naszych potrzeb. Ponadto Toolight lampy mogą posiadać także klosze mieniące się złotem czy srebrem.

Lampy ścienne i stojące

Poza centralnym oświetleniem warto także zastosować dodatkowe – stojące lampy Toolight producenta to rozwiązanie, które pozwoli skutecznie doświetlić newralgiczne miejsca. Najbardziej uniwersalne rozwiązanie to Toolight lampy:

– podłogowe,
– stołowe,
– nocne.

Poza tym, że są ważnym elementem oświetlenia, to są także oryginalną dekoracją. Ponadto różnego rodzaju lampy ścienne w formie plafonów lub kinkietów warto zastosować w takich miejscach jak korytarze, klatki schodowe, a także wtedy, gdy chcemy zaakcentować na przykład naszą ścienną galerię zdjęć czy unikalne pamiątki z podróży, których kolekcję przechowujemy na regałach. Dodatki drewniane czy sznurkowe na pewno sprawdzą się we wnętrzach boho czy prowansalskich.