Skrobaczka karcher to wysokiej jakości akcesorium, które służy do szybkiego usuwania lodu z powierzchni szyby samochodowej. Uniwersalne akcesorium z całą pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym nowoczesne, funkcjonalne gadżety. Wysokiej jakości akcesorium wygodnie trzyma się w dłoni oraz swobodnie nim się manewruje.

Skrobaczki nowoczesnego typu do każdego samochodu

Skrobaczki karcher gwarantują wysoką jakość wykonania. Z ich pomocą można solidnie oczyścić szybę z grubego lodu, szronu bez obaw o pojawienie się zarysowań. Profesjonalne skrobaczki posiadają obrotową tarczę oraz akumulator litowo-jonowy, który z łatwością można naładować po zakończonej pracy. Ten doskonały sprzęt wyposażony jest w 6 profesjonalnych ostrzy, które można wymienić w razie potrzeby.

Pomocne akcesoria dla zmotoryzowanych osób

Zdecydowanie można stwierdzić, iż wyżej wymienione akcesorium oszczędza czas, energię. W zimowe, chłodne poranki niezwykle męczącym zajęciem jest oczyszczanie szyb, dlatego warto zdecydować się na korzystne, szybkie rozwiązanie. Akumulator wytrzymuje 15 minut ciągłej pracy, natomiast jego czas ładowania wynosi 3 godziny. Profesjonalny sprzęt może być użytkowany w każdych warunkach, jest on odporny przede wszystkim na uszkodzenia mechaniczne, pęknięcia a także zarysowania. Sprzęt produkowany jest z wysokojakościowego tworzywa sztucznego, który jest odporny na codzienną eksploatację. Zmotoryzowane osoby z pewnością docenią funkcjonalność oraz kompaktowy kształt tego akcesorium.