Każdy doskonale wie, że oświetlenie do domów, mieszkań oraz lokali biurowych jest bardzo ważne. To ono decyduje o tym, jaki będzie miało charakter dane pomieszczenie. Z tego też powodu, wybór oświetlenia nie powinien być pozostawiony przypadkowi. Renomowany i znany producent Nowodvorski ma mnóstwo ciekawych lamp, kinkietów, plafonów oraz tub. Można je dopasować do każdego pomieszczenia zarówno w domu jak i mieszkaniu.

Lampy w nowoczesnej, awangardowej formie do nowoczesnych pomieszczeń

Z pewnością klasyczne propozycje, czyli wiszące żyrandole, które osadzone są w tradycyjnych kanonach wzornictwa, będą doskonale się prezentować w przestronnych i jasnych salonach. Z kolei modne kinkiety mogą być ustawione na korytarzach, schodach na piętro oraz w miejscach, w których potrzebne jest wyraźne i jednocześnie klimatyczne oświetlenie. Z kolei lampy w nowoczesnej, awangardowej formie, otwierają zupełnie inne możliwości. Stylowe abażury, downlighty oraz designerskie lampy stołowe można ustawić w modernistycznych pomieszczeniach, w których liczy się pomysł i oryginalność.

Ekskluzywne zestawy oświetleniowe dla osób ceniących design

Nowodvorski

Ekskluzywne zestawy oświetleniowe Nowodvorski z pewnością usatysfakcjonują osoby, którym zależy na niebanalnym designie oraz doskonałych walorach użytkowych. Poszczególne modele lamp są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, stali lakierowanej, szkła oraz kompozytów aluminiowych. Wyróżniają się one odpornością na wiele czynników. Wśród tego rodzaju oświetlenia można wyróżnić między innymi:

  • lampy biurkowe,
  • plafony sufitowe,
  • żyrandole,
  • kinkiety,
  • lampy stojące.