Myjki ciśnieniowe Karcher to nie tylko idealne urządzenia do sprzątania w domu oraz wokół niego, ale także sprzęt wysokiej klasy, który zapewnia najwyższą wydajność.

Sprawdzają się do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni oraz zapewniają dużą ilość dodatkowych funkcji, które jeszcze bardziej usprawniają pracę. Co więcej, dzięki tym funkcjom za pomocą myjki Karcher można umyć dosłownie wszystko, i to w dodatku w ekspresowym tempie.

Akcesoria do myjki ciśnieniowej Karcher

Jeżeli chcemy korzystać w pełni z możliwości, jakie daje myjka Karcher to warto zaopatrzyć się w akcesoria odpowiednie do tego rodzaju urządzenia. Oczywiście w każdym zestawie klient otrzymuje pewnie akcesoria, jednakże są to tylko podstawowe elementy. Należy wiedzieć, iż w sklepach można nabyć wiele innowacyjnych elementów z wykorzystaniem których sprzątanie będzie łatwe i szybkie. Mogą to być między innymi dodatkowe końcówki, lanca pianowa, szczotki z syntetycznym włóknem, czy też dodatkowe węże.

Myjki Karcher i mycie samochodu

Przy użyciu opisywanych urządzeń można umyć także samochód. Wbrew pozorom przy odpowiednim dobraniu akcesoriów myjka w żaden sposób nie jest niebezpieczeństwem dla samochodu i nie uszkodzi lakieru, należy po prostu obchodzić się z nim w sposób subtelny. Aby umyć samochód myjką Karcher należy wyposażyć ją w system podawania detergentu, szczotkę syntetyczną obrotową oraz lancę rotacyjną lub kątową. Dzięki stosowaniu myjki można skutecznie doczyścić karoserię samochodu, a także wszelkie trudno dostępne miejsca, takie jak na przykład podwozie.