Odkurzacze przemysłowe to sprzęty przeznaczone zarówno do stacjonarnego jak i przenośnego okurzania. Do ich zadań i zastosowań zalicza się odkurzanie suchych oraz mokrych wiórów, pyłu gruboziarnistego, niebezpiecznych pyłów oraz innych podobnych cząsteczek i substancji.

Karcher – odkurzacz przemysłowy.

Odkurzacz przemysłowy karcher pracuje na stosunkowo małym przepływie powietrza ale przy jednoczesnym dużym podciśnieniu. Do podstawowych rodzajów przemysłowych odkurzaczy firmy karcher zalicza się:

  • odkurzacze przemysłowe przeznaczone do odkurzania cieczy i wiórów.
  • odkurzacze przemysłowe do pyłu.
  • odkurzacze przemysłowe do pyłów niebezpiecznych, żrących czy wybuchowych.

Karcher odkurzacz przemysłowy doskonale sprawdza się zarówno w dużych firmach przy pracy na dużych powierzchniach i konieczności odkurzenia substancji, z którymi ciężko poradzić sobie tradycyjnemu odkurzaczowi, jak i przy domowym sprzątaniu kiedy chcemy uzyskać dokładniejszy efekt.

Wiele lat na rynku, wysoka jakość wykonania i materiałów a także dbałość o najmniejsze szczegóły zapewniają higieniczną czystość, odkurzenie jak największej części pyłu czy wiórów w placówkach publicznych, na budowach czy przy remontach. Właściwa pielęgnacja i dokładne stosowanie się do instrukcji zapewniają odkurzaczowi przemysłowemu karcher największą wydajność i długowieczność.