Oprócz podstawowego zastosowania myjki do okien Karcher, jakim jest oczywiście mycie okien, za pomocą myjki możemy czyścić inne powierzchnie szklane i nie tylko. W tym artykule przedstawiamy zbiór możliwych zastosowań myjki do okien Karcher, które mają za zadanie zainspirować do kompleksowego wykorzystywania tego narzędzia.

Podstawowa funkcja – mycie okien

Za pomocą myjki do okien Karcher umyjemy wszystkie rodzaje okien. Nie ma znaczenia, czy chcemy umyć okna tradycyjne, dzielone, czy dachowe – wszystkie je można umyć za pomocą odpowiednich końcówek dołączonych do myjki do okien Karcher. Jeśli chcemy umyć okna dachowe, które położone są poza zasięgiem naszych ramion, należy użyć lancy teleskopowej, która załączana jest do niektórych zestawów myjek do okien Karcher. Lanca teleskopowa ma zwykle długość 1,5 metra, zatem za jej pomocą umyjemy okna położone do około 4 metrów nad ziemią. Osoby zainteresowane powinny zapoznać się z ofertą na stronie: https://erpixkarcher24.pl/104-myjki-do-okien.

Inne funkcje myjki do okien Karcher

Oprócz okien za pomocą myjki do okien Karcher można umyć niemalże każdą powierzchnię gładką, nie tylko szklaną. I tak umyjemy nią bez problemu blaty szklane, lustra, szklane drzwi czy nawet kafelki. Zaletą myjki do okien Karcher jest to, że oszczędza ona konieczności szorowania i polerowania. Dzięki temu sprzątanie domu i pomieszczeń przydomowych staje się łatwiejsze.