Oryginalne rękawice atg maxiflex produkowane są z bardzo wytrzymałego materiału, dlatego też sprawdzą się nawet w najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zadaniach. Rękawice ATG są bardzo wygodne w noszeniu i co najważniejsze zapewniają wysoką precyzję ruchów. Rękawice najlepiej sprawdzą się przede wszystkim do pracy w suchym środowisku.

Szeroki i różnorodny wybór rękawic

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się rękawice atg maxiflex ultimate, które wyróżniają się nieprzeciętną wytrzymałością i komfortem. Są to w chwili obecnej najpopularniejsze rękawice z serii MaxiFlex. Godne polecenia są przede wszystkim modele Ultimate z AD-APT, które dbają o prawidłową regulację temperatury dłoni.

Jest to najlepszy wybór dla osób, które zmagają się z nadmierną potliwością dłoni. Z miesiąca na miesiąc coraz większą popularność zdobywają rękawice ATG Endurance, które idealnie sprawdzą się przede wszystkim przy przenoszeniu ciężkich przedmiotów. Rękawce tego typu wyposażone są w dodatkowe wypustki, które znacząco podnoszą komfort pracy.

Czym wyróżniają się rękawice CutTM i Elite?

Modele CutTM wyróżniają się znacznie zwiększoną wytrzymałością na przecięcia. Warto wspomnieć także o tym, że rękawice tego typu w swoim składzie nie zawierają substancji SVHC oraz DMF. Jeżeli chodzi o modele EliteTM, to przeznaczone są one przede wszystkim do wykonania bardzo precyzyjnej pracy. Warto wspomnieć o tym, że to właśnie rękawice EliteTM są najcieńsze i najlżejsze z rodziny MaxiFlex.