Jakie panele prysznicowe są obecnie w modzie?


Inwestując w nowe panele prysznicowe warto zwrócić uwagę na ich design, który odgrywa bardzo ważną rolę. Niniejszy artykuł to dobry wybór właśnie dla tych osób, które chcą kupić wysokiej jakości panel natryskowy, ale nie mają pojęcia na które modele postawić i na które elementy zwracać uwagę.

Materiał ma znaczenie

Jak łatwo się domyślić w przypadku paneli prysznicowych ogromną rolę odgrywa ich sposób wykończenia. Producenci oferują nie tylko mat i satynę, ale również chrom i połysk. W ostatnim czasie coraz większą popularność zdobywa panel natryskowy wykonany w całości z surowej stali nierdzewnej. Nowością na rynku są panele natryskowe wykonane w całości z krajowego albo egzotycznego drewna. Nieco rzadziej stosowane są panele z kamienia naturalnego albo eleganckiego szkła hartowanego. Wybór jest bardzo szeroki i różnorodny, dzięki czemu praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie.

Czym wyróżniają się eleganckie panele prysznicowe?

Elegancki panel prysznicowy musi oczywiście posiadać odpowiednie wymiary. W ostatnim czasie jest największy boom na panele w minimalistycznej wersji, które w razie potrzeby można dodatkowo rozbudować o nowe elementy. Do wyboru jest nie tylko praktyczne lusterko, ale również uchwyty albo półki na kosmetyki. Coraz więcej producentów stawia także na niezawodne oświetlenie LED. Umiejętnie oświetlona kabina prezentuje się naprawdę bardzo okazale i spełnia ona nie tylko zadania użytkowe, ale również dekoracyjne. Panel prysznicowy LED jest energooszczędny i co najważniejsze jest oczywiście odpowiednio zabezpieczony przed zachlapaniami. Godne uwagi są przede wszystkim panele renomowanych producentów, które wykonane są z najlepszych materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale. Czołowi producenci bardzo często stosują także zaawansowane rozwiązania techniczne.

Więcej: www lazienka rea