Bateria prysznicowa jest bez wątpienia nieodzownym elementem w każdej nowocześnie urządzonej łazience. Jej nowocześniejszą wersją są modele podtynkowe. Produkty te są częścią rozbudowanego zbioru armatury i doskonale spisują się w każdej łazience.

Jak montuje się baterie prysznicowe?

bateria-prysznicowa-podtynkowa-rea

Odpowiedni montaż jest niezwykle ważny w przypadku posiadania nowoczesnej baterii prysznicowej podtynkowej.
Zazwyczaj dostępne na rynku modele montuje się do gwintów rur, których wyloty znajdują się na powierzchni ściany.

Dziś ogromną popularnością cieszy się nowoczesna bateria podtynkowa prysznicowa, która to w większej części jest schowana w ścianie. Na zewnątrz wystaje tylko i wyłącznie pokrętło oraz estetyczna część osłony.

Bateria podtynkowa dla wielu łazienek

Obecnie nowoczesne baterie podtynkowe prysznicowe można coraz częściej spotkać w wielu nowocześnie urządzonych łazienkach. Doskonale nadają się one do
zastosowania w futurystycznych wnętrzach.

Ponadto ze względu na to, że zajmują bardzo mało miejsca można je bez problemu zamontować w każdej niewielkiej łazience.

Nowoczesne baterie łazienkowe z termostatem

Dziś wybór baterii prysznicowych na rynku jest ogromny. Pośród wielu oferowanych modeli ogromną popularnością cieszą się baterie z termostatem, który to odpowiada za utrzymanie temperatury na jednostajnym poziomie.

Dzięki temu niezależnie od zmiany ciśnienia w sieci czy też przepływu wody w innych równoległych odbiornikach, kąpiel może zawsze odbyć się w cieplej wodzie, dzięki czemu jest bardzo miła i przyjemna.

Montaż baterii prysznicowej z termostatem to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na znaczną oszczędność zużywanej wody. Baterię o większym przepływie są przede wszystkim polecane do wanien.

Obecnie wybór baterii łazienkowych na rynku jest ogromny, zatem każdy klient zainteresowany zakupem może wybrać model idealny dla swoich potrzeb.