Komody nowoczesne są jednymi z najczęściej kupowanych mebli. Mają szereg zalet, które sprawiają, że ludzie je uwielbiają. Co je wyróżnia?

Prosty wygląd
Nowoczesne komody z Mebel4u charakteryzuje prostota. To nie są toporne, rzeźbione meble. Najczęściej są wykonane z laminatu w kolorze białym z lekkim połyskiem, choć nie jest to sztywna reguła. Bardzo popularne są też meble w odcieniach szarego drewna z widocznym rysunkiem słojów. Cechą wspólną jest brak ozdób. Jedyne, jakie mogą się w nich pojawić to podświetlenia listwami LED. Dzięki nim komody wyglądają jeszcze bardziej nowocześnie.

Duża pojemność szuflad
Kolejnym wyróżnikiem komód nowoczesnych są ich pojemne szuflady. To meble, które mogą pomieścić na prawdę sporo rzeczy. To właśnie sekret ich sukcesu i tego, że ludzie chcą mieć je w swoich mieszkaniach. Komoda z odpowiednimi organizerami w swoim wnętrzu pomieści wszystkie drobiazgi w domu i przy okazji zapobiegnie ich pogubieniu. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Tym bardziej że szuflady poruszają się na wytrzymałych prowadnicach, które bez trudu przenoszą ciężar przechowywanych rzeczy. Nie trzeba mieć zbyt dużo siły, by otwierać i zamykać szuflady.

Uniwersalność
Nowoczesne komody pasują właściwie do każdego wnętrza. Są niezwykle uniwersalne i tym samym bardzo praktyczne. Bez obaw można przestawiać je z pokoju do pokoju, bo dopasują się do każdego wnętrza. Bez obaw można też wystawiać je na sprzedaż. Z całą pewnością znajdzie się ktoś, kto będzie chciał taką nowoczesną komodę odkupić.